Biografier

Toril Charlotte Ulleberg Reynolds


Født: 1987
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær, vikariat Samferdselsdepartementet 15.08.2016 - 23.10.2016
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 20.12.2016 - 30.09.2017
Statssekretær i permisjon Justis- og beredskapsdepartementet 01.10.2017 - 17.01.2018
Statssekretær i permisjon Justis- og beredskapsdepartementet 17.01.2018 - 20.03.2018
Statssekretær i permisjon Justis- og beredskapsdepartementet 20.03.2018 - 04.04.2018
Statssekretær i permisjon Justis- og beredskapsdepartementet 04.04.2018 - 31.08.2018
Statssekretær i permisjon Olje- og energidepartementet 31.08.2018 - 04.10.2018
Statssekretær Olje- og energidepartementet 04.10.2018 - 22.01.2019
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 22.01.2019 - 05.08.2019
Statssekretær i permisjon Justis- og beredskapsdepartementet 05.08.2019 - 24.01.2020