Biografier

Cecilie Brein-Karlsen


Født: 1982
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Helse- og omsorgsdepartementet 16.10.2013 - 20.12.2016
Statssekretær Finansdepartementet 16.01.2017 - 22.01.2019