Biografier

Lars Jacob Hiim


Født: 1971
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Miljøverndepartementet 13.12.2002 - 17.06.2004
Statssekretær Nærings- og handelsdepartementet 18.06.2004 - 16.10.2005
Statssekretær Nærings- og fiskeridepartementet 04.04.2014 - 17.01.2018
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 17.01.2018 - 24.01.2020
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 24.01.2020 - 25.09.2020