Statsråder fordelt på departement

Om Nærings- og fiskeridepartementet (57170) (01.01.2014-)

Kronologisk oversikt
Statsråder Virkeperiode
Odd Emil Ingebrigtsen (H) 13.03.2020-27.05.2020
Torbjørn Røe Isaksen (H) 02.03.2020-13.03.2020
Geir Inge Sivertsen (H) 24.01.2020-02.03.2020
Iselin Nybø (V) 24.01.2020-27.05.2020
Harald Tom Nesvik (Frp) 30.08.2019-24.01.2020
Harald Tom Nesvik (Frp) 13.08.2018-30.08.2019
Torbjørn Røe Isaksen (H) 17.01.2018-24.01.2020
Fiskeriminister Per Sandberg (Frp) 16.12.2015-13.08.2018
Næringsminister Monica Mæland (H) 01.01.2014-17.01.2018
Fiskeriminister Elisabeth Aspaker (H) 01.01.2014-15.12.2015