Biografier

Tommy Skjervold


Født: 27.01.1982
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2017-21 5. suppleant Oslo Fremskrittspartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Samferdselsdepartementet 27.10.2017 - 31.08.2018
Statssekretær Samferdselsdepartementet 31.08.2018 - 24.01.2020