Biografier

Kjell-Børge Freiberg


Født: 27.04.1971
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2017-21 4. representant Nordland fylke Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Olje- og energidepartementet 31.08.2018 - 18.12.2019
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Olje- og energidepartementet 23.10.2015 - 20.12.2016
Statssekretær Olje- og energidepartementet 20.12.2016 - 21.06.2017