Biografier

Knut Morten Johansen


Født: 1964
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Samferdselsdepartementet 08.12.2017 - 17.01.2018
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 17.01.2018 - 20.03.2018
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 20.03.2018 - 04.04.2018
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 04.04.2018 - 22.01.2019