Biografier

Audun Halvorsen


Født: 1978
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 22.09.2017 - 20.10.2017
Statssekretær Utenriksdepartementet 02.10.2017 - 21.01.2020