Biografier

Ingvild Næss Stub


Født: 02.01.1978
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 16.10.2013 - 14.11.2013
Statssekretær Utenriksdepartementet 15.11.2013 - 18.06.2015
Statssekretær Statsministerens kontor 19.06.2015 - 28.01.2020