Biografier

Kristin Holm Jensen


Født: 22.05.1974
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 25.10.2013 - 17.01.2018
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 17.01.2018 - 08.02.2019