Biografier

Atle Hamar


Født: 1964
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og politidepartementet 19.03.1999 - 16.03.2000
Statssekretær Klima- og miljødepartementet 17.01.2018 - 24.01.2020