Biografier

Peter Olrog Schjøtt


Født: 29.07.1833
Død: 07.01.1926
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 13.03.1888 - 31.07.1888
Statsråd Indredepartementet 01.08.1888 - 27.08.1888
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 30.08.1888 - 31.01.1889
Statsråd Revisjonsdepartementet 23.02.1889 - 12.07.1889
Statsråd Finans- og tolldepartementet 01.05.1889 - 05.06.1889