Biografier

Reiulf Steen


Født: 16.08.1933
Død: 05.06.2014
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1961-65 4. suppleant Oslo Journalist Arbeiderpartiet
1977-81 3. representant Oslo Partiformann Arbeiderpartiet
1981-85 4. representant Oslo Partiformann Arbeiderpartiet
1985-89 2. representant Akershus fylke Journalist Arbeiderpartiet
1989-93 2. representant Akershus fylke Ambassadør i Chile Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Samferdselsdepartementet 17.03.1971 - 17.10.1972
Statsråd Departementet for handel og skipsfart 08.10.1979 - 03.02.1981