Biografier

Ulf Sand


Født: 22.05.1938
Død: 29.12.2014
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Finans- og tolldepartementet 08.10.1979 - 03.02.1981
Statsråd Finans- og tolldepartementet 04.02.1981 - 13.10.1981
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Lønns- og prisdepartementet 19.03.1971 - 07.05.1972
Statssekretær Forbruker- og administrasjonsdepartementet 08.05.1972 - 17.10.1972
Statssekretær Forbruker- og administrasjonsdepartementet 22.10.1973 - 14.01.1976
Statssekretær Forbruker- og administrasjonsdepartementet 15.01.1976 - 08.10.1979