Biografier

Jon Ola Hauger Norbom


Født: 15.12.1923
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Finans- og tolldepartementet 18.10.1972 - 15.10.1973
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 13.02.1967 - 15.10.1969