Biografier

Kirsten Emilie Myklevoll


Født: 25.09.1928
Død: 11.12.1996
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1973-77 3. representant Troms fylke Lærer ved Sandstrand skole, Skånland Arbeiderpartiet
1977-81 3. representant Troms fylke Lærer ved Sandstrand skole, Skånland Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Forbruker- og administrasjonsdepartementet 11.01.1978 - 07.10.1979