Biografier

Gunnar Berge


Født: 29.08.1940
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1969-73 10. representant Rogaland fylke Studieinstruktør AOF Arbeiderpartiet
1969-73 10. representant Rogaland fylke Studieinstruktør AOF Arbeiderpartiet
1973-77 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1973-77 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1977-81 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1977-81 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1981-85 2. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1981-85 2. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1985-89 2. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1985-89 2. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1989-93 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
1989-93 1. representant Rogaland fylke Studieinstruktør Arbeiderpartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Finans- og tolldepartementet 09.05.1986 - 15.10.1989
Statsråd Kommunal- og arbeidsdepartementet 04.09.1992 - 24.10.1996