Biografier

Marianne van den Houten Andreassen


Født: 1961
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Utenriksdepartementet 15.10.1993 - 23.06.1994
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 19.08.1994 - 24.10.1996
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 25.10.1996 - 16.10.1997