Biografier

Iselin Nybø


Født: 14.05.1981
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2013-17 14. representant Rogaland fylke Venstre
2013-14 14. representant Rogaland fylke Venstre
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Kunnskapsdepartementet 17.01.2018 - 24.01.2020
Statsråd Nærings- og fiskeridepartementet 24.01.2020 - 27.02.2020