Biografier

Atle Simonsen


Født: 04.11.1988
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2009-13 7. suppleant Rogaland fylke gruppesekretær Fremskrittspartiet
2013-17 5. suppleant Rogaland fylke Fremskrittspartiet
2017-21 1. suppleant Rogaland fylke Fremskrittspartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kunnskapsdepartementet 17.01.2018 - 30.11.2018
Statssekretær Finansdepartementet 30.11.2018 - 24.01.2020