Biografier

Robin Martin Kåss


Født: 10.01.1977
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2009-13 4. suppleant Telemark fylke statssekretær Arbeiderpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Olje- og energidepartementet 08.10.2008 - 25.06.2010
Statssekretær Helse- og omsorgsdepartementet 25.06.2010 - 15.10.2013