Biografier

Jøran André Smedal Kallmyr


Født: 15.04.1978
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2005-09 4. suppleant Oslo Fremskrittspartiet
2005-09 4. suppleant Oslo Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Justis- og beredskapsdepartementet 29.03.2019 - 24.01.2020
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 17.10.2014 - 15.12.2015
Statssekretær Justis- og beredskapsdepartementet 16.12.2015 - 19.02.2016