Biografier

Asbjørn Haugstvedt


Født: 20.11.1926
Død: 26.06.2008
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1969-73 4. representant Bergen Sosialinspektør ved Bergen sosialkontor Kristelig Folkeparti
1973-77 13. representant Hordaland fylke Sosialsjef Kristelig Folkeparti
1977-81 7. representant Hordaland fylke Sosialsjef Kristelig Folkeparti
1981-85 4. representant Hordaland fylke Sosialsjef Kristelig Folkeparti
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Departementet for handel og skipsfart 08.06.1983 - 08.05.1986