Biografier

Geir Pollestad


Født: 13.08.1978
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2001-05 4. suppleant Rogaland fylke Student Senterpartiet
2005-09 2. suppleant Hordaland fylke Advokatfullmektig, Projure Advokatfirma Senterpartiet
2009-13 1. suppleant Rogaland fylke statssekretær cand.jur. Senterpartiet
2013-17 12. representant Rogaland fylke JURIST Senterpartiet
2017-21 9. representant Rogaland fylke Senterpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Olje- og energidepartementet 20.06.2008 - 07.10.2008
Statssekretær Samferdselsdepartementet 08.10.2008 - 20.10.2009
Statssekretær Samferdselsdepartementet 28.09.2012 - 01.10.2013