Biografier

Per-Willy Trudvang Amundsen


Født: 21.01.1971
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
2001-05 1. suppleant Troms fylke Nordata DA; Privat næringsdrivende; R&D manager (programvareutvikling) i Activ Online Technology AS Fremskrittspartiet
2005-09 4. representant Troms fylke R&D manager (programvareutvikling) i Activ Online Technology AS Fremskrittspartiet
2009-13 5. representant Troms fylke programutvikler Fremskrittspartiet
2013-17 1. suppleant Troms fylke Fremskrittspartiet
2017-21 3. representant Troms fylke Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Justis- og beredskapsdepartementet 20.12.2016 - 17.01.2018
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kommunal- og moderniseringsdepartementet 16.10.2013 - 20.12.2016