Biografier

Inger-Anne Ravlum


Født: 22.02.1962
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Fornyings- og administrasjonsdepartementet 21.10.2009 - 31.12.2009
Statssekretær Fornyings-, administrasjons- og kirkedepartementet 01.01.2010 - 11.06.2011
Statssekretær Statsministerens kontor 11.06.2011 - 15.10.2013