Biografier

Per Sandberg


Født: 06.02.1960
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1997-01 6. representant Nord-Trøndelag fylke Prosessoperatør Norske Skog AS, Skogn Fremskrittspartiet
1997-01 6. representant Nord-Trøndelag fylke Prosessoperatør Norske Skog AS, Skogn Fremskrittspartiet
2001-05 5. representant Nord-Trøndelag fylke Prosessoperatør/industriarbeider Fremskrittspartiet
2001-05 5. representant Nord-Trøndelag fylke Prosessoperatør/industriarbeider Fremskrittspartiet
2005-09 3. representant Sør-Trøndelag fylke Prosessoperatør/industriarbeider Fremskrittspartiet
2005-09 3. representant Sør-Trøndelag fylke Prosessoperatør/industriarbeider Fremskrittspartiet
2009-13 2. representant Sør-Trøndelag fylke INDARB/prosessoperatør Fremskrittspartiet
2009-13 2. representant Sør-Trøndelag fylke INDARB/prosessoperatør Fremskrittspartiet
2013-17 4. representant Sør-Trøndelag fylke INDARB Fremskrittspartiet
2013-14 4. representant Sør-Trøndelag fylke INDARB Fremskrittspartiet
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Fiskeriminister Nærings- og fiskeridepartementet 16.12.2015 - 13.08.2018
Statsråd Justis- og beredskapsdepartementet 20.03.2018 - 04.04.2018