Biografier

Bjørn Skogstad Aamo


Født: 1946
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 19.10.1973 - 14.01.1976
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 15.01.1976 - 24.02.1979
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 09.05.1986 - 15.10.1989
Statssekretær Statsministerens kontor 03.11.1990 - 04.03.1993