Biografier

Magne Lerheim


Født: 14.12.1929
Død: 13.03.1994
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1965-69 1. suppleant Hordaland fylke Venstre
1965-69 1. suppleant Hordaland fylke Venstre
1969-73 1. suppleant Hordaland fylke Venstre
1969-73 1. suppleant Hordaland fylke Venstre
1969-73 1. suppleant Hordaland fylke Det Liberale Folkepartiet
1969-73 1. suppleant Hordaland fylke Det Liberale Folkepartiet
1973-77 2. suppleant Hordaland fylke Det Liberale Folkepartiet
1973-77 2. suppleant Hordaland fylke Det Liberale Folkepartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Kirke- og undervisningsdepartementet 28.08.1963 - 24.09.1963
Statssekretær Finans- og tolldepartementet 14.02.1966 - 29.04.1967