Biografier

Kai Ekanger


Født: 18.07.1929
Død: 23.05.2018
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1997-01 4. suppleant Oslo Arbeiderpartiet
1997-01 4. suppleant Oslo Arbeiderpartiet
Statssekretærsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statssekretær Justis- og politidepartementet 22.10.1973 - 14.01.1976
Statssekretær Justis- og politidepartementet 15.01.1976 - 07.10.1979