Biografier

Sigurd Ibsen


Født: 23.12.1859
Død: 14.04.1930
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Statsrådsavdelingen i Stockholm 21.04.1902 - 21.10.1903
Statsminister Statsrådsavdelingen i Stockholm 22.10.1903 - 10.03.1905