Biografier

Reidun Brusletten


Født: 29.11.1936
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1977-81 3. suppleant Buskerud fylke Fagveileder i spesialundervisning, Nes Kommune; Lærer i barneskolen i Nes, Hallingdal; Undervisningsinspektør ved Nes Barneskole Kristelig Folkeparti
1977-81 3. suppleant Buskerud fylke Fagveileder i spesialundervisning, Nes Kommune; Lærer i barneskolen i Nes, Hallingdal; Undervisningsinspektør ved Nes Barneskole Kristelig Folkeparti
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Sekretariatet for utviklingshjelpen 17.06.1983 - 31.12.1983
Statsråd Departementet for utviklingshjelp 01.01.1984 - 08.05.1986