Biografier

Dag Jostein Fjærvoll


Født: 20.01.1947
Stortingsaktivitet
Periode Rep. nr. Valgkrets Stilling Parti
1985-89 10. representant Nordland fylke Rektor Melbu skole Kristelig Folkeparti
1989-93 10. representant Nordland fylke Rektor Melbu skole Kristelig Folkeparti
1993-97 10. representant Nordland fylke Rektor Melbu skole Kristelig Folkeparti
Statsrådsaktivitet
Embete Departement Virkeperiode
Statsråd Forsvarsdepartementet 17.10.1997 - 14.03.1999
Statsråd Samferdselsdepartementet 15.03.1999 - 16.03.2000